Eğitimde, Sanatta, Sporda Başarının Adresi

Branş Öğretmenleri

Türkçe Öğretmenleri


Recep ATASOY
TürkçeÖğretmeni
ZÜMRE BAŞKANI

Celal YILMAZER
Türkçe Öğretmeni

Funda YETİŞİRCAN
Türkçe Öğretmeni

Şeyma ERMAN
Türkçe Öğretmeni

Matamatik Öğretmenleri


Zeynep GÜRLER
Matematik Öğretmeni
ZÜMRE BAŞKANI

Kadir İLERİOK
Matematik Öğretmeni

Ayşegül SAYBO
Matematik Öğretmeni

Reyhan ŞAHİN
Matematik Öğretmeni

Ayşen Kuray
Matematik Öğretmeni

Fen ve Teknoloji Öğretmenleri


Alper PİYADECİ
Fen ve Teknoloji Öğretmeni
ZÜMRE BAŞKANI

Ayşegül AKIN
Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Binnur KÖKER
Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Dilek Baş Tunç
Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Hacer BOLAT
Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri


İlyas ÇELİK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
ZÜMRE BAŞKANI

Tolga ÇALIŞKAN
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Ayşe GÜN
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Bilal YILDIZ
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

İngilizce Öğretmenleri


Hümeyra SARAÇ
İngilizce Öğretmeni
ZÜMRE BAŞKANI

Nurbanu SELVİ
İngilizce Öğretmeni

Atakan ADIGÜZEL
İngilizce Öğretmeni

Aysun YAVUZ
İngilizce Öğretmeni

Rukiye KAHRAMAN
İngilizce Öğretmeni

Tuğçe BALABAN
İngilizce Öğretmeni

Ayşegül BAYTAR
İngilizce Öğretmeni

Sena Çoban
İngilizce Öğretmeni

Rehber Öğretmenler


Cemre Albayrak
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Ufuk Çolak
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Din Kültürü Öğretmenleri


Esma BAYIN
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmeni
ZÜMRE BAŞKANI

Fecra ŞEN
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmeni

Fatma Zehra YAZICI
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmeni

Esra KARA
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmeni

Ezgi YERLİKAYA
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Usta Öğretici

Nurten Sofuoğlu
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Usta Öğretici

Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri


Aysun KUDEN
Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Öğretmeni
ZÜMRE BAŞKANI

Elçin ÖĞRENİR
Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Öğretmeni

Müzik Öğretmenleri


Yasin Yıldız
Müzik Öğretmeni

Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri


Oğuz BAYRAK
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni

Beden Eğitimi Öğretmenleri


Hüseyin KILIÇASLAN
Beden Eğitimi Öğretmeni

Rahime ÇAĞRI
Beden Eğitimi Öğretmeni

Yusuf Uğur Ünal
Beden Eğitimi Öğretmeni

Yüzme Antrenörleri


Cenk İşşen
Yüzme Antrenörü

Serap Uygun
Yüzme Antrenörü